سبد خرید و سفارشات
به ياد داشته باش، دست نيافتن به آنچه مي خواهي، گاهي از اقبال بيدار تو سرچشمه مي گيرد- دالاي لاما

یادگیری جرأتمند بودن
  مقالات

جراتمند بودن چیست ؟
دفاع از حقوق خود و اجازه بهرهجوئی از این حقوق را ندادن، یك تعریف جرأتمند بودن است. جراتمندی همچنین ...

ادامه مطلب 

ذهنی زيبا داشته باشيم ...
  مقالات

خيلي ها اعتقاد دارند قدرت تفکر بيشتر از آن چيزی است که ما تصور ميکيم و هر چه در زندگی برای ما پيش ميآيد، نتيجه افکار و ...

ادامه مطلب 
عضویت در خبرنامه

درباره ما

"اگر در حال رشد فکری نیستید پس دارید در جا می زنید. اگر روز به روز بهتر نمی شوید پس دارید بدتر می‌شوید. یادگیری دائمی و رشد مداوم فکری را جزئی از برنامه روزانه زندگی خود قرار دهید"

کسب مهارتهایی که به ما کمک می کنند تا؛ بتوانيم استعدادها و نقاط قوت خود را خوب بشناسيم و آنها را پرورش دهيم؛ با ديگران ارتباط برقرار كنيم و روابط خوب و صميمانه‌اي با آنها داشته باشيم؛ بتوانيم احساسات، آرزوها و خواسته‌هاي خود را بيان كنيم؛ مسائلي را كه در زندگي با آنها مواجه مي‌شويم، حل كنيم؛ خوب تصميم بگيريم؛ وقتي دچار هيجان‌هايي مثل ترس، خشم، خجالت يا غمگيني مي‌شويم، با آنها كنار بياييم و آنها را به شكل درستي ابراز كنيم كه به ما و ديگران صدمه نزند و ... جهت موفقیت در زندگی و کار برای همه افراد، ضروری می‌باشد

کسب اين دسته از مهارتها، اکتسابي است و هرکسی مي تواند با کمي حوصله و تلاش آنها را فراگيرد.

با توجه به مشغله افراد در حوزه هاي مختلف و کمبود زمان براي شرکت در تمامي اين دوره‌ها بصورت حضوري، ذهن آسا با ارايه آموزشهای ضروری بصورت آنلاین زمينه ارتقاي اين دسته از مهارتهاي شما را فراهم می‌آورد. اين دوره‌ها حاوي مجموعه اي از مطالب، فنون و تکنيکهاي موثر در حوزه مهارتهاي فردي است که لازمه موفقیت در کار و زندگی مي‌باشند.

با شرکت در آزمون مقدماتی مي توانيد ميزان توانمندی و نقاط قوت و ضعف خود را شناسايي نماييد و آنگاه پس از شرکت در دوره و انجام تکاليف آن، در آزمون نهایی شرکت کنید. مطمئن باشيد از اين همه تغيير (ولو کوچک، اما کاربردي) در نگرش و رفتار خود شگفت زده خواهيد شد. همچنين براي سهولت استفاده از مجموعه آموزشي، فايلهاي صوتي دوره ها نيز در دسترس مي باشد تا بتوانيد در حداقل زمان، حداکثر بهره‌برداري را داشته باشيد.

گروه هدف: كليه دوره ها با زباني ساده و روان ارايه شده‌است تا براي كليه افراد با سطوح مختلف تحصيلي قابل استفاده و كاربردي باشد. تكنيك‌هاي مختلفي در هر يك از دوره‌ها معرفي مي‌شوند كه افراد مي‌توانند متناسب با موقعيت اجتماعي و جايگاه شغلي برای ارتقای مهارت در کار و زندگی از آن‌ها بهره‌ گیرند.

 

 

دوره های آموزشی ما


 برقراري ارتباط اثربخش: يعني توانايي ابراز مناسب عقايد، خواسته ها، نيازها، هيجانات خود به ديگران و رد قاطعانه درخواستهاي غير منطقي ديگران

‏تصميم گيري:  يعني كسب توانايي لازم براي انتخاب موثر در موقعيتهاي مختلف زندگي

حل مسئله: يعني توانايي تجزيه و تحليل مشكلات و انجام اقدامات موثر به منظور رفع يا كاهش مسائل

مديريت زمان: يعني بهترین استفاده از وقت، انجام به موقع کارها بویژه در مشغله زیاد و محدودیت زمان

تفكر خلاق: يعني توانايي ديدن مسائل وراي تجارب مستقيم خود و ديگران و ارائه راهکارهای نو در زندگی فردی و حرفه‌ای

مدیریت استرس: يعني توانايي سازگاري مجدد با فشارها و تغييرات زندگي

يادگيري و مدیریت اطلاعات: يعني آشنايي با روش‌هاي صحيح مطالعه، جمع‌بندي و تفکیک اطلاعات

تقويت حافظه: یعنی به خاطر سپردن اطلاعات و توانایی بازیابی آن‌ها به هنگام نیاز

همچنين دوره‌هاي ديگري نظير رهبري، تيم‌سازي و کار گروهي، مديريت پروژه و ... نيز براي افراد با زمينه‌هاي کاري و علاقمندي‌هاي متفاوت، به عنوان دوره‌هاي تکميلي ارايه خواهد شد.

 

هیات سردبیری سایت:

دکتر غلامرضا حبیبی

دکتر ناصربلیغ

دکتر شروین وکیلی

دکتر عباس صحرایی

دبیر سایت:

افسانه امیدی مراد